English Ki�isel Verilerin Korunmas� Bilgi Toplumu Hizmetleri
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Garanti Leasing"te, İnsan Kaynakları Müdürlüğü stratejik bir rol üstlenmektedir. Proaktif ve yenilikçi bir yaklaşıma sahip birim, şirketin stratejik kararlarında etkin bir konumda bulunmaktadır.

İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Garanti Leasing"in hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları programlarını yürütmektedir....

Sosyal Haklar Ve Yardımlar

Garanti Leasing çalışanları için Özel Sağlık Sigortası ve Yaşam Sigortası yapılır.

Genel Müdürlük binalarına ulaşım servisler ile sağlanır.

Öğle yemekleri için aylık yemek fişleri verilir.

Genel Müdürlük çalışanları bina içindeki kafeteryada yemek yerler.

Tüm Doğuş Grubu çalışanları, grubun ürün ve hizmetlerinin (turizm, otomotiv, hazır giyim, vb sektörlerdeki yatırımlarda) avantajlarından yararlanırlar...

Eğitim Programı

Garanti Leasing’te her çalışanın kişisel gelişimi ve eğitimi önemlidir. Çalışanlar, işe girdikleri andan itibaren gerekli eğitimleri almaları yönünde teşvik edilirler. Göreve başlayan adaylar, Leasing’i A' dan Z' ye öğrenebilecekleri keyifli bir “Leasing Okulu”na dahil edilirler. Tüm şirket yapılanmasını daha yakından tanıyabilmek amacıyla, teorik eğitimlerin yanı sıra, göreve başlayacakları birimlerde ve pazarlama temsilciliklerinde kısa süreli staj programlarına katılırlar. Staj programlarının ardından görevlerine atanırlar.

Kariyer Yolları

Adaylarımız eğitim programının bitimi ile başlanılan birimde ya da pazarlama temsilciliğinde Yetkili olarak göreve atanırlar. Daha sonra performans ve ihtiyaçlara bağlı olarak aynı veya farklı birimlerde üst düzey yöneticiliğe kadar uzanan kariyer yollarında ilerleyebilirler.

Deneyimliler

Genel Müdürlük birimlerimizin ya da pazarlama temsilciliklerimizin ihtiyaçlarına yönelik deneyimli çalışanlara ihtiyaç duyulması durumunda, görev ve birim adı belirtilerek Kariyer.net ya da Garanti.com.tr’de ilan yayınlanmaktadır.

Yayınlanan ilanları takip ederek, deneyiminize ve niteliklerinize uygun pozisyonlara başvurabilirsiniz.

Aranan Genel Özellikler

• 4 yıllık üniversite mezunu
• İyi derecede İngilizce bilen
• MS Office uygulamalarına hakim
• Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için)
• Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
•Analitik ve hızlı düşünen, inisiyatif alan ve rakamlarla uğraşmayı seven

Eğitim

Çalışanlarımızın görevlerini hem en verimli şekilde yapabilmeleri, hem de keyif alarak çalışabilmeleri için sürekli öğrenebilecekleri ve gelişebilecekleri iş ortamları yaratmak temel insan kaynakları politikalarımız arasında yer almaktadır. Bu çerçevede yurt dışı ve yurt içi eğitimlerle iş ihtiyaçlarına cevap vermeyi ve mevcut performansı arttırmaya yönelik sonuçlar yaratmayı hedeflemekteyiz.

Bu kapsamda Garanti Leasing 2000 yılından bu yana leasing sektörünün tek kapsamlı eğitim programı olan "Leasing Okulu"nu başarıyla uygulamaktadır. Kariyerine leasing sektöründe başlamak isteyen adaylar için özel olarak tasarlanmış bu programda satış ve pazarlama, fiyatlama, dış ticaret işlemleri, finansal matematik ve hukuk bilgileri gibi temel programlar sınıf içi eğitimlerle sunulmaktadır.

Ücretlendirme Ve Prim Sistemi

Garanti Leasing’te ücretlendirme temel olarak performansa dayalıdır. Adil bir prim ve paylaşım sistemi ve "Finansal Performans Aracı" olan EVA, 1 Temmuz 2005 tarihinde uygulamaya girmiştir.

Ücret artışları; çalışanların şirket hedeflerine katkıları, kendilerini geliştirme çabaları, görevleri, sektör ortalamaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak yapılır. Ücretlendirme paketi; maaş, yemek ve diğer yan ödemelerden oluşur. Ayrıca diğer illerde görev ya da eğitim amaçlı seyahat yaparken, ulaşım, konaklama ve yemek giderleri için harcırah ödenir.

Eğlence Ve Spor

Garanti Leasing olarak bir aile olduğumuza inanıyoruz. Bu sebeple iş dışında yaptığımız faaliyetlere önem veriyoruz.

Düzenlediğimiz etkinliklere katılabilir ya da öğlen, akşam ya da hafta sonları Genel Müdürlüğümüzde bulunan spor salonumuzdan yararlanabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım