English Ki�isel Verilerin Korunmas� Bilgi Toplumu Hizmetleri
Hakkımızda

Hakkımızda

Garanti Finansal Kiralama A.Ş. unvanıyla, yurtiçi ve yurtdışında finansal kiralama işlemleri yapmak amacıyla 9 Ekim 1990 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne, geniş bir müşteri tabanını kapsayacak şekilde kurumsal, ticari, küçük ve orta boy işletmelerin leasing işlemlerini gerçekleştirmektedir. Çağın olanaklarını müşterilerine ulaştırmak amacıyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutan Garanti Leasing, her alanda müşterilerinin yanındadır.

Garanti Leasing, Türkiye genelindeki 13 şube, Garanti BBVA şubeleri, çağrı merkezi, web sitesi, mobil site ve sosyal medya kanallarını kullanarak müşterilerine ulaşır. Büyük düşünen, tecrübeli ve teknik uzmanlığı yüksek ekibiyle, çalışan memnuniyetini de ön planda tutarak sektöre yön veren Leasing şirketidir.

Yatırımın ve büyümenin finansmanında önemli rol alan Garanti Leasing, “Makine ise Leasing Leasing ise Garanti Leasing” sloganıyla her türlü makine yatırımlarında uzmanlaşmış kadrosu ile, müşterilerin yatırım finansmanı ihtiyaçlarına uygun finansman modelleri sunar ve bu süreçlerde danışmanlık hizmeti de verir.

Standard and Poor’s (S&P) ve Fitch Ratings Şirketlerinin ikisinden de rating notu alan tek Türk leasing şirketi Garanti Leasing’dir.

Uluslararası piyasalarda da iyi tanınan, nitelikli insan kaynağı, güçlü teknik altyapısı, etkin müşteri ve satıcı ilişkilerine sahip, sektöründe 30 yıla yaklaşan tecrübesiyle fark yaratan Leasing şirketidir.

Biz Sizi Arayalım